Denník lenivého pisateľa |1|: O tom, ako uvedomenia sú k niečomu dobré
Posted on 07 Nov 2016 by Sue in info
Už je to nejaký ten čas, čo som sa ozvala a mám niekoľko noviniek :). Duša temna sa premenovala na DUŠE TEMNA. Po dlhšej úvahe som si uvedomila, že to nie je o jednej postave, ale o skupine, ktorá bojuje za spravodlivosť. A čo je najhlavnejšie prvá časť je dopísaná a pracujem na editácii. Avšak nie tak intenzívne, akoby som si priala, ale aj malé krôčiky vpred sa rátajú, no nie? :D Aktuálne dopisujem kapitolu, pretože počas editovania prvých kapitol som si uvedomila, že príbehu niečo chýba a teraz sa snažím to tam vložiť. Tak si držím palce, aby som prekonala svoju lenivosť a venovala sa príbehu omnoho častejšie, ako to robím teraz.Takže písaniu zdar!

A dopísania priatelia :PVáš lenivec

Sue
0 Comments
Nový rok = nový začiatok alebo ako napreduje písanie
Posted on 11 Jan 2015 by Sue in info, Duša temna
Už som ani nedúfala, že prídem s touto informáciou :) Takže, na Dušu som nezanevrela. Mám úspešne dopísaných sedemnásť kapitol a osemnásta naberá na dĺžka. Plánujem tento rok Dušu dopísať a potom sa vrhnúť na úpravy. Už by sa nakoniec aj patrilo, no nie? :P Ak ste ešte na tento web nezanevreli, tak vám rada budem prinášať novinky o Duši temna a mojom písaní :)
0 Comments
Oznam
Posted on 25 Jul 2014 by Sue in info, Duša temna
Písanie Duši temna je pozastavené na neurčitý čas!
0 Comments
Zázrak alebo 15 dopísaných kapitol
Posted on 13 Jan 2014 by Sue in info, Duša temna
Aby ste si nemysleli, že to tu zapadlo prachom ozývam sa, aký pokrok som spravila s Dušou. Oficiálne som dopísala 15tu kapitolu. Dala som si predsavzatie, že do augusta chcem prvú časť príbehu dopísať, aby som sa mohla vrhnúť na úpravy. Toto je len malé info, ak by niekto mal nejaké otázky, píšte komentáre :)
0 Comments
HIATUS, KRÍZA alebo nazvite si to ako chcete
Posted on 13 Mar 2013 by Sue in info
Rada by som napísala, že mi trhá srdce informácia, ktorú sa vám chystám napísať. Bohužial nie je to tak. Už niekolko mesiacov sa doslova mordujem s jedenástou kapitolou a nie a nie sa posunúť. Síce mám napísaných desať strán, ale akoby sa tam nič nedialo. Viem presne o čom má byť tá kapitola, ale slová nechcú zapadať do sebe. Preto som sa rozhodla, že Dušu na čas odložím a budem sa venovať inému pisatelskému počinu.

O čo pôjde to vám poviem iba v skratke. Bude to príbeh zo života, o niečom, čo ste možno zažili aj na vlastnej koži. Už som začala písať prvú kapitolu. Dúfam, že sa nedostanem do takej krízy ako pri Duši.

Tak dúfam, že na DT nezanevriete a odpustíte mi túto moju pauzu

Dovidenia
Sue
1 Comments

<< Previous 1 2 3 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews