Novinky
Posted on 30 Jan 2012 by Sue in info, Duša temna
Prešiel neskutočne dlhý čas, odkedy som pridala niečo zmysluplné na tento web. V živote Duše temna sa toho udialo aj veľa aj málo, podľa toho z akého uhlu sa na to pozriete.

Rozhodla som sa všetky kapitoly prekopať. Momentálne upravujem štvrtú a poviem vám dá to zabrať, pretože som zmenila jednu scény v tretej kapitole, čo malo dopad na ostatné udalosti štvrtej. Prekvapitolo ma koľko strán majú kapitoly. Od teraz som si povedala, že nebudú také dlhé, ale ako sa poznám, nebude to inak.
Požiadala som svoju dobrú kamarátku Mimi, aby mi spravila obálku, s ktorou som veľmi spokojná a dúfam, že sa bude páčiť aj vám.Popri Duši temna píšem aj jeden doplňujúci príbeh o Andrewovi a Scarlet, pretože v knihe by sa tým dej iba spomalil. Jednoducho, k istým situáciám, ktorých vysvetlenie by sa do príbehu nehodili, píšem poviedky.

Dúfam, že ste na môj príbeh nezanevreli a keď budem mať hotové prvých 5 kapitol, tak si ich budete chcieť prečítať wink

Zatial sa majte
Vaša, Sue
2 Comments
Anotácia
Posted on 30 Oct 2011 by Sue in Duša temna
Ospravedlnujem sa, že na stránke je desivo mrtvo. Nebudem vám rozprávať aká som zaneprádnená a podobné keci, ale prejdem rovno k tomu, prečo píšem :) Konečne som si v hlave usporiadala akoby mala vyzerať anotácia pre moju knihu. Takže nech sa páči :)

Damian a jeho traja súrodenci si žijú pokojným upírskym životom až do chvíle, kedy sa Damian rozhodne opustiť rodičovský dom. S nádejou na nový, lepší život sa ocitá v mestečku Aeterny Lake. Po čase strávenom v meste pomaly zabúda na následky, ktoré mu za porušenie upírskych pravidiel hrozia. Postupom času sa v mestečku zabýva a spoznáva nových ľudí, ktorí ani netušia, že popri nich kráča krvilačné monštrum. Keď si už Damian myslí, že rodina by mohla na neho zabudnúť, sú to práve jeho súrodenci, ktorí stoja na prahu domu , kde býva. Skôr ako sa stihnú zvítať zisťuje, že sa tu neocitli len tak náhodou. Boli poverení úlohou, ktorá inak ako Damianovým návratom nemôže skončiť. Lenže dokáže sa Damian vrátiť k pravidlám, ktorými sa musí riadiť, aby neohrozil svoju rodinu? A prečo sa v Aeterny Lake objavili anjeli, ktorí sledujú každý krok súrodencov Hallowovcov?

Duša temna je príbeh o súdržnosti rodiny, hľadaní vlastnej cesty životom, postavení sa proti pravidlám a hľadaní dôvery.

0 Comments
Nové skladby v playliste
Posted on 06 Oct 2011 by Sue in Duša temna
Už prešiel nejaký ten čas odkedy som sa ozvala a pridala niečo. Dnes je to tiež aby sa nepovedalo. Do playlistu, ktorý si môžete prezrieť vpravo v menu som pridala päť nových skladieb, ktoré jednaj ma inšpirujú, aby som písala, alebo sa viažu ku konkrétnym scénam alebo postavám.

Christina Perri - Jar of hearts
MANYAC - Definition of fear
Adele - Someone like you
Epica - Angel of death
Krypteria - Get the hell outta my way
0 Comments
Úryvok č. 2
Posted on 15 Sep 2011 by Sue in úryvky
Keďže moja drahá a úžasná Michelle sa pustila do editácie mojich kapitol, môžem vám sem pridať hned druhý úryvok z prvej kapitoly. Je to boj medzi Lucasom a Damianom. Nájdete ho v bočnom menu pod úryvkami alebo vo full story. :)
Read more • 1 Comments
Sorry seems to be the hardest word
Posted on 06 Sep 2011 by Sue in info
Asi ste si všimli, že zmizli všetky novinky z hlavnej stránky. Na webe sa objavil spam a moja drahá šikovná Michelle mi preinštalovala cutenews tak aby mali antispam, lenže ja blbá som si neuložila novinky a takto to teda dopadlo. Z webu nič nezmizlo, len tie novinky.

Ako ste si mohli všimnúť trochu sa zmenil header stránky, pretože som zmenila aj názov knihy. Po dlhšej úvahe som si uvedomila, že názov Nádej trvá naveky, už nekorešponduje z obsahom knihy. Preto nový názov je DUŠA TEMNA

Ešte raz sa ospravedlnujem, pretože aj vaše skvelé komentáre sa tým pádom vymazali :(

0 Comments

<< Previous 1 2 3 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews