HIATUS, KRÍZA alebo nazvite si to ako chcete
Posted on 13 Mar 2013 by Sue in info
Rada by som napísala, že mi trhá srdce informácia, ktorú sa vám chystám napísať. Bohužial nie je to tak. Už niekolko mesiacov sa doslova mordujem s jedenástou kapitolou a nie a nie sa posunúť. Síce mám napísaných desať strán, ale akoby sa tam nič nedialo. Viem presne o čom má byť tá kapitola, ale slová nechcú zapadať do sebe. Preto som sa rozhodla, že Dušu na čas odložím a budem sa venovať inému pisatelskému počinu.

O čo pôjde to vám poviem iba v skratke. Bude to príbeh zo života, o niečom, čo ste možno zažili aj na vlastnej koži. Už som začala písať prvú kapitolu. Dúfam, že sa nedostanem do takej krízy ako pri Duši.

Tak dúfam, že na DT nezanevriete a odpustíte mi túto moju pauzu

Dovidenia
Sue
1 Comments
by christian louboutin outlet @ 15 Jun 2013, 07:16
http://www.rebshoe.org variety style and design regarding even now when working with the most popular garments pattern associated with 2012. And as a consequence the stylish consumers are by no means no cost http://www.rebshoe.org red sole shoes christian louboutin , and they're demanding getting a great deal of way facts to locate by far the most ideal types for the young children. Among all the renowned brand names, you will find one design Stacee you mustn t neglect http://www.rebshoe.org/classic-collection.html . All kinds of ages and several years knowledge in decorating the females females s higher heel sandals as well as sneakers or boots, it s witout a question turn out to be quite a few lady s particular preferences. Certain Deluxe. Comfort and ease is between by far the most necessary suggestions within esthetics in the least occasions. It s commonly extraordinary to build any irresistible deluxe produce along with
Name:
E-mail / Web: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Type 5ttLt in the box: | Forget Me
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews